Advocate of the Year Nominees

Jacinto Blanco
Yanfeng Global Automotive Interiors
bottom
Bashar Cholagh
Stellantis
bottom
Lynn Garrison
Blue Cross Blue Shield of Michigan
bottom
Jennifer Good
Stellantis
bottom
Teresa LeFevre
Comerica Bank
bottom
Brenda Marshall
Kelly Services
bottom
Mary Mbiya
Flagstar Bank
bottom
Brian Moore
Flex
bottom
Sylvia L. Daniels Ray
Cardinal Health
bottom
Jaspreet Singh
DTE Energy
bottom
Travis Spencer
Ford Motor Company
bottom
Tamika Walker
General Motors
bottom
Tim Young
CBRE
bottom

Buyer of the Year Nominees

Tonya Bonczak
Henry Ford Health System
bottom
Matthewson Mansfield
Grand Rapids Community College
bottom
Janelle Meyers
Kellogg Company
bottom
Cassandra Washington
Henry Ford Health System
bottom
Alycia Williams
Henry Ford Health System
bottom
Barb Wolak
Dana Corporation
bottom

Executive of the Year Nominees

James G. Bos
Yanfeng Global Automotive Interiors
bottom
Jennifer Charters
Flagstar Bank
bottom
Kenneth Mathies
AAA - The Auto Club Group
bottom
Gloria Oldani
Comerica Bank
bottom
Craig Price
Dana Incorporated
bottom
Scott Thiele
Stellantis
bottom
Anthony (Tony) Tomczak
DTE Energy
bottom
Robert Young
Toyota
bottom

MBE Luminary of the Year Nominees

David Burnley, Jr.
Devon Industrial Group
bottom
Sylvester L. Hester
ARD Logistics
bottom
Leon Richardson
Chemico
bottom
Jim Roberts
Jim Roberts Enterprises, LLC
bottom
Andra Rush
Dakkota Integrated Systems
bottom
Laurie Sall
Laurie Sall & Associates, LLC
bottom
Sanjiv Shah
AMBE Engineering
bottom
Karl Stephens
Call Center For Hire, LLC
bottom

Corporation of the Year Nominees

bottom
bottom
bottom
bottom
bottom
bottom
bottom
bottom
bottom
bottom
bottom
bottom

Supplier of the Year - Class I Nominees

bottom
bottom
bottom
bottom

Supplier of the Year - Class II Nominees

bottom
bottom
bottom
bottom
bottom
bottom

Supplier of the Year - Class III Nominees

bottom
bottom
bottom
bottom
bottom
bottom
bottom

Supplier of the Year - Class IV Nominees

bottom
bottom
bottom
bottom
bottom
bottom
bottom
bottom
bottom

Volunteer of the Year Nominees

Stephanie Burnley
Devon Industrial Group
bottom
Shannon Ellison
Flex-N-Gate
bottom
Jennifer Good
Stellantis
bottom
Charles L. Moore
C L Moore & Associates
bottom
Jacqueline Kay Munson-Gaines
JMG Connects, LLC
bottom
Sanjiv Shah
AMBE Engineering
bottom
Maurice E. Thompson
DTE Energy
bottom